• صفحه نخست
 • محصولات پادویش
 • بسته جامع (امنیت پیشرفته، ضدباج‌گیر) ویندوز و اندروید
 • دانلود و راهنمای نصب پادویش

  دانلود و راهنمای نصب پادویش

  مراحل قبل از نصب نرم افزار

  ۱-ابتدا از طریق لینک زیر برنامه را دریافت کنید:

  لینک دانلود

  ۲-مطمئن شوید که هیچ نرم افزار محافظت کننده در برابر بدافزار دیگری بر روی رایانه ی شما نصب نباشد، زیرا عملیات محافظت خودکار آن ها ممکن است با هم تداخل ایجاد کند.

  ۳-نرم افزار ضدویروس پادویش از پروتکل HTTP پورت 80 و همچنین پروتکل HTTPS پورت 443 استفاده می نماید. اگر شما از دیواره ی آتش

  "ّFirewall" استفاده می کنید، لطفا اطمینان حاصل نمایید که داده های ورودی و خروجی به وسیله دیواره ی آتش رایانه ی شما مسدود نشوند.

  ۴-قبل از نصب نرم افزار موارد نیازمندی های سیستم برای نصب در بالا را بررسی نموده و از صحت تمام موارد اطمینان حاصل کنید.

  مراحل نصب

  ۱-ابتدا باید فایل نصب را اجرا نموده و در صفحه ظاهر شده روی گزینه “Next” کلیک کنید.


  ۲-در این مرحله پس از اجرای فایل نصب برنامه، «موافقت نامه ی حقوقی قوانین، شرایط و ضوابط استفاده از نرم افزار» یا License Agreement را مطالعه نمایید، درصورتی که آن را می پذیرید، با زدن تیک مربوطه موافقت خود را اعلام کنید و چنانچه موارد بیان شده در موافقت نامه را نمی پذیرید فرایند نصب برنامه را لغو نمایید.


  ۳-در این مرحله پوشه ای که می خواهید برنامه ضدویروس در آن نصب شود را انتخاب نمایید. مسیری به عنوان حالت پیش فرض در نظر گرفته شده است. برای تغییر مسیر نصب نرم افزار، آدرس مورد نظر را به صورت دستی وارد نموده یا بر روی دکمه ی Browse … کلیک نموده و مسیر مورد نظر را انتخاب نمایید. پیشنهاد می شود از نصب برنامه ضدویروس در پوشه ای که حاوی فایل یا پوشه های دیگر می باشد، خودداری نمایید زیرا پس از نصب دسترسی به آن فایل ها محدود می گردد. فضای خالی مسیر مورد نظر و فضای خالی مورد نیاز در پایین صفحه نمایش داده شده است. پس از انتخاب مسیر روی گزینه Install کلیک نمایید.


  ۴-در این مرحله شما روند نصب را مشاهده خواهید نمود.


  ۵-پس از انجام مراحل بالا با فشردن کلید، Finish پادویش روی سیستم شما نصب می شود.


  در صورتی که برای اولین بار از نرم افزار استفاده می کنید باید آن را فعال کنید. برای فعال سازی نرم افزار  مراحل زیر را انجام دهید:

  ۱-در نوار تنظیمات بر روی گزینه «مدیریت مجوز استفاده» کلیک کنید.  ۲-در پنجره ظاهر شده بر روی «فعال سازی» کلیک نمایید. 


  ۳-با فشردن کلید «فعال سازی» صفحه ای باز می شود که در صورت تمایل می توانید مشخصات خود را در آن وارد کرده و در غیر این صورت آن را خالی گذاشته و پس از فشردن کلید «اتمام»، نرم افزار به صورت خودکار برای شما فعال می گردد. 


  ۴-پس از اتمام مرحله بالا، فعال سازی انجام شده و پیغام موفقیت آمیزبودن آن نمایش داده خواهد شد.