• صفحه نخست
 • محصولات بیت دیفندر
 • اینترنت سکیوریتی
 • دانلود و راهنمای نصب بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی

  دانلود و راهنمای نصب بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی

  مراحل نصب 

  ۱-پس از خرید بیت دیفندر، فایل نصب را دانلود نمایید. توجه داشته باشید مراحل نصب «اینترنت سکوریتی بیت دیفندر» و «توتال سکوریتی بیت دیفندر» نیز به همین روال انجام می شود. فایلی که دانلود کرده اید را اجرا نمایید. مطابق تصویر منتظر بمانید تا با اجرای این فایل نسخه کامل نرم افزار دانلود شود.


  ۲-با اتمام دانلود وارد صفحه زیر می شوید. دکمه install را انتخاب کنید.


  ۳-منتظر بمانید تا این مرحله نصب کامل شود.


  ۴-روی گزینه start using bitdefender کلیک کنید.


  ۵-با انتخاب دکمه finish نصب آنتی ویروس بیت دیفندر 2017 تمام می شود و لازم است مراحل زیر را برای فعال سازی آن با کد فعال سازی بیت دیفندر 2017 دنبال نمایید.


  در صورت تمایل می توانید مراحل آموزش نصب بیت دیفندر 2017 را به زبان اصلی از سایت بیت دیفندر مطالعه نمایید یا آموزش ویدیویی را از سایت یوتیوب تماشا کنید.


  فعال سازی پس از خرید بیت دیفندر

  ۱-در این مرحله وارد سایت بیت دیفندر شوید و چنانچه در این سایت حساب کاربری ندارید، با انتخاب create one یک حساب کاربری برای خود بسازید.


  ۲-پس از ساخت حساب کاربری خود، وارد نرم افزار شوید و مطابق شکل در بخش account info گزینه enter activation code را انتخاب نمایید. به این ترتیب به حسابتان در سایت بیت دیفندر هدایت می شوید.


  ۳-در کادر مشخص شده لایسنس نرم افزار را وارد نمایید و روی activate  کلیک نمایید. به این ترتیب آنتی ویروس شما فعال می شود.