• صفحه نخست
 • آنتی ویروس ها
 • مقایسه

  مقایسه آنتی ویروس ها

  اگر به دنبال بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۸ هستید تا خود و دستگاهتان را در امان نگه دارید، به جای درستی آمده‌اید. همیشه لازم است که بهترین نرم افزار آنتی ویروس را بر روی دستگاه خود نصب کنید( خواه ویندوز باشد و خواه مک) چرا که افراد خلاف کار و هکرها همیشه راه های دسترسی به دستگاه شما را پیدا می کنند. آنها ممکن است این کار را از طریق صفحه جستجوی شما انجام دهند و یا ممکن است از آخرین باج افزار ها استفاده کنند تا اطلاعات شما را رمزنگاری کنند یا هزاران راه دیگر.

  اگر شما ویندوز ۱۰ استفاده می کنید، ممکن است گمان کنید که Windows Defender برای حفاظت شما کافی است. خب بله این نرم افزار رایگان است و استفاده از آن آسان می باشد اما آزمایش های مستقل نشان می دهد که امتیاز محافظت این نرم افزار به طور چشمگیری پایین تر از رقبای آن است. همچنین استفاده همگانی از این نرم افزار، به آن معناست که یک نویسنده ویروس برای آسیب زدن به حداکثر دستگاه های ممکن می تواند چیزی ایجاد کند که این نرم افزار را از کار بیاندازد و این آنتی ویروس به اولویت آنها تبدیل می شود.

  راهکار های ضد ویروس رایگانی وجود دارد که می توانند در کنار دیگر ابزارها استفاده شوند تا سیستم شما را امن نگه دارند. اما یک آنتی ویروس رایگان هرگز پکیج کاملی را که بهترین آنتی ویروس های پولی در اختیار شما می گذارند را ارائه نمی دهند. به همین خاطر اگر یک ابزار ضد ویروس همه جانبه می خواهید که به روز ترین حفاظت را علیه جدیدترین تهدید ها ارائه دهد پس پرداخت پول و خرید آنتی ویروس انتخاب مناسبی است.

  این حرف به آن معنی نیست که باید پول بسیار زیادی خرج کنید، بلکه ما در اینجا یک لیست از بهترین آنتی ویروس ها را ارائه داده ایم. شما می توانید قیمت ها را با امکانات آن آنتی ویروس مقایسه کرده و بهترین حفاظت را برای خودتان انتخاب کنید.


  به سامانه تخصصی مقایسه آنتی ویروس ها خوش آمدید.
  برای شروع لطفا یک آنتی ویروس انتخاب نمایید.

  افزودن