• صفحه نخست
 • محصولات بولگارد

  محصولات بولگارد

  اینترنت سکیوریتی


  بولگارد اینترنت سکیوریتی علاوه بر امکانات ورژن آنتی ویروس به همراه بهترین ابزارهای امنیتی عرضه می شود تا یک راه حل کامل را برای رهایی از تهدید های آنلاین به شما عرضه کند. همچنین وجود بخش تشخیص رفتاری پیشرفته شما را از میزان بالای تشخیص ویروس مطمئن می کند بولگارد اینترنت سکیوریتی نام کامل‌ترین نرم افزار امنیتی شرکت BullGuard است. این شرکت در سال 2002 توسط Morten Lund و Theis Sondergaard در انگلستان به ثبت رسید و رسماً فعالیت آن آغاز شد. این بسته امنیتی با کسب امتیازات بالایی در انواع تست‌ها و رده‌بندی‌ها توانسته است در مدت کوتاهی صدرنشین بهترین آنتی‌ویروس‌ها باشد؛ این برنامه با امکانات پیشرفته و جدید خود حفاظت کامل سیستم شمارا تضمین می‌کند و اینترنت را به محیطی کاملاً ایمن تبدیل می‌سازد. این برنامه یک نرم‌افزار امنیتی بسیار قابل‌ اعتماد است که می‌تواند به شما در کنترل دسترسی به اینترنت و محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات فایل‌های مخرب کمک کند.

  خرید محصول

  پرمیوم پروتکشن


  BullGuard Premium Protection قابلیت نصب روی ویندوز، مکینتاش و اندروید را دارا می‌باشد. با ترکیب نظارت دائمی اینترنت و امنیت پیشرفته، از تمامی زندگی دیجیتال کاربر محافظت می‌کند. حتی زمانی که متوجه شود ممکن است هویت کاربر به سرقت رفته و یا به خطر افتاده باشد، کاربر را از طریق ارسال ایمیل و یا پیامک مطلع کرده تا از تبدیل‌شدن کاربر به یک قربانی سرقت هویت و یا تقلب مالی جلوگیری نماید. علاوه بر سیستم کنترل والدین که در محصولات دیگر بولگارد نیز وجود دارد، این محصول می‌تواند پروفایل Facebook فرزندان را نیز رصد نماید که شامل پیام‌های خصوصی، عکس‌ها و دوستان نیز می‌گردد و در صورت تشخیص محتوای نامناسب و یا فردی غریبه می‌تواند به والدین هشدار دهد. به همین دلیل برای خانواده‌هایی که فرزندان آن‌ها از Facebook استفاده می‌نمایند، BullGuard Premium Protection ضروری می‌باشد.

  خرید محصول

  موبایل سکیوریتی


  BullGuard Mobile Security موبایل سکیوریتی اندروید بولگارد، یک آنتی‌ویروس کامل، یک سیستم ضد سرقت قدرتمند، دارای کنترل والدین مجزا، دارای محیط کاربری ساده و با حداقل استفاده از باتری دستگاه است.

  خرید محصول