• صفحه نخست
 • محصولات بیت دیفندر

  محصولات بیت دیفندر

  آنتی ویروس پلاس


  آنتی‌ویروس بیت دیفندر پلاس، با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های ضد بدافزار، امنیت لازم را در مقابل ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان ها و نرم‌افزارهای جاسوسی و شنود اطلاعات فراهم می‌کند. همچنین امنیت پرداخت‌های الکترونیکی را نیز تأمین نموده و حریم خصوصی کاربر را در شبکه‌های اجتماعی حفظ می‌نماید. نسخه Antivirus Plus یک بسته کامل امنیتی برای سیستم بوده و قابلیت مقابله با هرگونه عوامل مخرب در سیستم را داراست و برای سیستم‌های آفلاین که به اینترنت دسترسی ندارند بسیار مناسب است.

  خرید محصول

  اینترنت سکیوریتی


  کاربران زیادی در سطح جهان وجود دارند که در هنگام گردش در اینترنت دچار مشکل شده و اصطلاحاً در دام سایت‌های پراکنده‌کننده انواع ویروس‌ها، کرم‌ها و ... قرارگرفته‌اند. برای حل مشکل این دسته از کاربران، نیاز به نرم‌افزاری‌هایی جهت بالا بردن امنیت سیستم در حین وب گردی است که در هنگام وب گردی، کلیه درگاه‌های ورودی و خروجی کامپیوتر را تحت نظر داشته و ارتباط اینترنتی امنی را برای کاربران فراهم ‌سازند. یکی از نرم‌افزارهایی که امنیت لازم را در حین ارتباط با اینترنت برای کاربران فراهم می‌سازد، نرم‌افزار قدرتمند Bitdefender Internet Security می‌باشد. این نرم‌افزار با جدیدترین تکنولوژی‌های روز، به مبارزه با ویروس‌ها، هکرها، اسپم‌ها و ... رفته و دیواری محکم جهت جلوگیری از ورود آن‌ها ایجاد می‌نماید.

  خرید محصول

  توتال سکیوریتی


  آنتی‌ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی Bitdefender Total Security از تکنولوژی منحصربه‌فردی استفاده می‌کند که موجب شده است جایزه محصول ویژه سال را دریافت نماید. نرم‌افزاری قدرتمند که تقریباً همه موارد لازم برای برقراری امنیت را در خود می‌بیند؛ نسبت به نسخه قبل بسیار سریع‌تر عمل نموده و این هم به دلیل بهینه شدن موارد متعدد در نرم‌افزار است که باعث جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران می‌شود. امنیت بالاتر به دلیل وجود سه فیلتر برای اسکن سیستم این امکان را فراهم کرده که اگر فایل مخربی بخواهد به سیستم مشکلی وارد کند باید از این سه مرحله عبور نماید که تقریباً غیرممکن است.

  خرید محصول