• صفحه نخست
 • محصولات ای اسکن
 • توتال سکیوریتی سوییت
  eScan Total Security Suite

  ای اسکن، توتال سکیوریتی سوییت

  eScan Total Security Suite
 • 4.5 از 5، بر اساس 4 رای

  آنتی‌ویروس eScan، مناسب برای مصارف خانگی وادارات کوچک می‌باشد و برای فراهم نمودن حفاظتی وسیع در برابر تهدیدات اینترنتی که بر عملکرد کامپیوتر تأثیر گذاشته و اطلاعات آن را آلوده می‌کنند، طراحی‌شده است. یک‌راه حل اینترنتی قابل‌اعتماد است که از کامپیوتر در برابر انواع محتواهای قبیح و حملات سایبری (از قبیل ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کی لاگرها، روت کیت‌ها، بات نت‌ها، هکرها، اسپم و فیشنگ) حفاظتی آنی فراهم می‌کند.

  موجود نیست

  راهنمای نصب آنتی ویروس ای اسکنمقایسه آنتی ویروس ای اسکن توتال سکیوریتی سوییتمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  آنتی‌ویروس eScan، نسخه توتال سکیوریتی مناسب برای مصارف خانگی وادارات کوچک می‌باشد و برای فراهم نمودن حفاظتی وسیع در برابر تهدیدات اینترنتی که بر عملکرد کامپیوتر تأثیر گذاشته و اطلاعات آن را آلوده می‌کنند، طراحی‌شده است. یک‌راه حل اینترنتی قابل‌اعتماد است که از کامپیوتر در برابر انواع محتواهای قبیح و حملات سایبری (از قبیل ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کی لاگرها، روت کیت‌ها، بات نت‌ها، هکرها، اسپم و فیشنگ) حفاظتی آنی فراهم می‌کند.

  ویژگی‌ها

  در برابر آخرین تهدیدات ناشناخته کامپیوتر شما را ایمن نگه می‌دارد.

  eScan همراه با آخرین فناوری ابری، بدون نیاز به انتظار برای آپدیت‌های روزانه و امضای ویروس سنتی، تهدیدات ناشناخته و جدید را شناسایی و مسدود می‌کند. در هنگام استفاده از اینترنت، انجام معاملات، خرید آنلاین و یا حتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی، یک محیط رایانش ایمن برای خانواده شما فراهم می‌دارد.


  تمامی ترافیک‌های ورودی از اینترنت و خروجی به اینترنت را اسکن می‌کند.

  تکنولوژي MicroWorld Winsock Layer، یک فناوری انقلابی در این محصول است که روی لایه Winsock سیستم‌عامل قرار می‌گیرد و همه ترافیک‌های ورودی و خروجی اینترنت را اسکن کرده و هر محتوای نقض‌کننده امنیتی را بررسی می‌کند. اگر بسته اطلاعاتی پاک باشد آن را عبور داده و در غیر این صورت قبل از رسیدن بسته به لایه کاربرد آن را حذف می‌کند.


  از هویت اشخاص حفاظت می‌کند.

  eScan بطورموثری از اطلاعات حساس شخصی مانند شماره کارت اعتباری، شماره‌های تلفن همراه و یا کلمه عبور در خدمات آنلاین محافظت می‌کند؛ و پس از تشخیص هرگونه تلاش برای ارسال این اطلاعات حفاظت‌شده به اینترنت، می‌تواند به‌طور خودکار انتقال را مسدود کرده، بنابراین از افتادن در طعمه کلاه‌برداران فیشینگ از شما محافظت کند.


  تسهیلات بک آپ گیری و بازگردانی به‌صورت خودکار

  این نسخه به شما امکان می‌دهد یک بک آپ از تمام فایل‌های سیستم که اغلب استفاده می‌شوند تهیه‌کرده و آن‌ها را به‌صورت رمزگذاری شده ذخیره کنید.


  نظارت و کنترل بر فعالیت‌های آنلاین کودکانتان

  این نسخه یک قابلیت کنترل والدین ارائه می‌دهد که به والدین کمک می‌کند از کودکانشان محافظت کرده و دسترسی کودکان به برنامه‌های اینترنتی، بازی‌ها و وب‌سایت‌های غیراخلاقی را کنترل کنند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد دانلود فایل‌ها را کنترل کنید و انتقال اطلاعات خصوصی مانند شماره تلفن و شماره کارت اعتباری را محدود کنید.


  شبکه امنیتی eScan (تکنولوژی ابر - شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته)

  آخرین تکنولوژی eScan، تکنولوژی ابری است که اطلاعات میلیون‌ها کاربر eScan در سراسر جهان را درزمانی که آنلاین هستند، جمع‌آوری می‌کند. این قابلیت، دنیای دیجیتال شما را در مقابل تهدیدات جدید و ناشناخته امن نگه می‌دارد. این ویژگی بدون انتظار برای آپدیت‌های روزانه و یا امضای ویروس سنتی، به‌سرعت به آخرین تهدیدات ویروسی پاسخ می‌دهد.


  حفاظت از هویت شخص (جدید)

  از اینکه قربانی سرقت هویت شوید از شما محافظت کرده و از اطلاعات حساس شخصی مانند شماره کارت اعتباری، شماره‌های تلفن همراه و یا کلمه‌های عبور به‌طور مؤثری محافظت می‌کند. قابلیت حفاظت از هویت، تنها از اطلاعاتی که شما تعریف کرده‌اید محافظت می‌کند.


  حفاظت از وب eScan

  با استفاده از این قابلیت، تجربه یک زندگی دیجیتال خوب ساده‌تر به دست می‌آید. با استفاده از تجارب میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان به شما کمک می‌کند، وب سایتهایی را که می‌توانید در آن‌ها به گشت‌وگذار امن و خرید بپردازید را شناسایی کنید.


  تمیزکننده رجیستری

  در حال حاضر شما به‌راحتی می‌توانید از شر آیتم‌های زائد رجیستری ویندوز که به‌طور خاص برای سیستم‌عامل مایکروسافت طراحی‌شده خلاص شوید که وظیفه اصلی آن این است که موارد اضافی رجیستری ویندوز را پیداکرده و آن‌ها را پاک کند. ازاین‌رو حتی یک کاربر تازه‌کار به‌راحتی می‌تواند رجیستری ویندوز را مدیریت کند.


  اسکنر نقاط آسیب‌پذیر

  نقاط ضعف موجود در شبکه و برنامه‌های شما را شناسایی می‌کند، به دنبال اشتباهات می‌گردد، سیستم را برای جلوگیری از بروز این اشتباهات تست می‌کند و گزارش تهیه می‌کند. این گزارش می‌تواند برای تعمیر سیستم استفاده شود. همچنین قابلیت فوق نقاط آسیب‌پذیری نرم‌افزارهای نصب‌شده بر روی کامپیوتر شما را بررسی می‌کند.


  یکپارچه ساز دیسک

  این قابلیت زمان صرف شده برای خواندن/نوشتن فایل‌ها و راه‌اندازی سیستم را کاهش می‌دهد ازاین‌رو عملکرد سیستم شما را بهبود می‌بخشد.


  کنترل ویروس پیشرفته (حفاظت فعال هوشمند)

  در برابر نرم‌افزارهای مخرب ناشناخته که به‌طور مداوم توسط نویسندگان نرم‌افزارهای مخرب منتشر می‌شوند محافظت ایجاد می‌کند. الگوریتم‌های بسیار پیچیده ابتکاری، برنامه‌هایی را که به شیوه‌ای مشکوک رفتار می‌کنند، شناسایی کرده و در مورد آن‌ها به کاربر هشدار می‌دهد. از دسترسی به فایل‌ها به‌صورت locally یا از طریق شبکه جلوگیری می‌کند.


  حذف ایمن

  فایل‌ها و فولدرها را بدون ترس از اینکه از طریق برنامه‌های third-party بازیابی شوند، برای همیشه پاک می‌کند، درنتیجه از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی جلوگیری می‌کند.


  واکسیناسیون USB

  زمانی که کاربر بر روی نوارابزار Vaccination کلیک می‌کند، eScan فایل autorun.inf خود را ایجاد می‌کند و زمانی که یک دستگاه USB در سیستم قرار می‌گیرد، ساختن یک فایل autorun.inf دیگر توسط ویروس را محدود می‌کند؛ بنابراین هرگز نگران نباشید که USB ها سیستمتان را آلوده کنند.


  حفاظت آنی

  همراه با ویژگی حفاظت آنی، eScan نرم‌افزارهای مخرب را حتی قبل از اینکه به کامپیوتر شما برسند، شناسایی می‌کند. اتصال محتوای مخرب و فایل‌های آلوده به سیستم شما را محدوده کرده، درنتیجه از صدمه زدن نرم‌افزارهای مخرب به کامپیوتر شما جلوگیری می‌کند.


  اسکن مبتنی بر تقاضای سریع‌تر

  اسکنر درخواستی همراه با تکنولوژی لیست سفید eScan، فایل‌ها، پوشه‌ها، حافظه، رجیستری، سرویس‌ها و همه دستگاه‌های ذخیره‌سازی را اسکن می‌کند. همراه با سرویس‌های امنیت ابری شبکه اجرا می‌شود تا حفاظت در برابر تهدیدات ناشناخته را به حداکثر برساند و حتی درزمانی که eScan اسکن سیستم را انجام می‌دهد، عملکرد بی‌وقفه را متعهد می‌شود.


  امنیت مؤثر در نقطه پایانی

  دریافت کارایی عملیاتی برجسته، از سرقت اطلاعات و آلودگی‌های ویروسی از طریق USB و دستگاه‌های ذخیره‌سازی قابل‌حمل مبتنی بر Firewire جلوگیری می‌کند. این دستگاه‌ها شامل فلش درایوها/درایوهای قلمی، کارت SD، دستگاه‌های تصویربرداری، وب کم و هارددیسک‌های قابل‌حمل می‌باشند.


  کنترل والدین پیشرفته

  کودکان و نوجوانان بسیار آسیب‌پذیر هستند و به همین دلیل یکی از اهداف اصلی مجرمان اینترنتی می‌باشند. این قابلیت eScan به شما این امکان را می‌دهد که بر فعالیت‌های آنلاین کودکانتان کنترل کامل داشته باشید و به‌طور مؤثری محتوای نامناسب را مسدود کنید و از حفاظت جامع تمام اعضای خانواده خود در برابر مجرمان اینترنتی اطمینان حاصل کنید.


  فایروال دوطرفه پیشرفته

  ورود فایل‌های مخرب به کامپیوتر شما را محدود می‌کند، فعالیت‌های ورودی و خروجی شبکه بر روی کامپیوتر شما را محدود کرده و از آن در برابر انواع حملات شبکه‌ای محافظت می‌کند.


  حالت نجات eScan

  شما را قادر می‌سازد که در هنگام راه‌اندازی سیستم بدون استفاده از optical media ها در یک محیط امن بوت شوید. از محیط windows-based پاک استفاده می‌کند که در اسکن سیستم به شما کمک می‌کند و امکان تعمیر تغییرات رجیستری ایجادشده توسط ویروس و rootkit را می‌دهد.


  حفاظت از حالت Safe Mode از طریق کلمه عبور

  در برابر کاربران غیرمجازی که تلاش می‌کنند کامپیوتر را در حالت safe mode وارد عمل کنند، از کامپیوتر شما محافظت می‌کند. این ویژگی به مدیر کمک می‌کند که برای محافظت از کامپیوتر در بوت شدن safe mode پسورد تعریف کند، به‌طوری‌که بوت شدن به حالت ایمن کاربران غیرمجاز بدون واردکردن یک رمز عبور معتبر امکان‌پذیر نیست.


  محافظت از فایل‌ها و فولدرها

  از فایل‌ها و پوشه‌های شما در برابر نرم‌افزارهای مخرب محافظت می‌کند و باقابلیت محافظت از فایل‌ها و فولدرها، از خراب شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. با این ویژگی شما می‌توانید حفاظت کاملی از فایل‌ها و پوشه‌ها در برابر حملات مبتنی بر شبکه مانند Virut، Sality و دیگر آلوده‌کننده‌های فایل، فراهم کنید.


  پشتیبان گیری و بازیابی خودکار مؤثر

  به شما امکان می‌دهد که از تمام فایل‌های سیستم که اغلب استفاده می‌کنید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن‌ها را به‌صورت رمزنگاری‌شده ذخیره کنید. زمانی که در هر یک از فایل‌های سیستم آلودگی پیدا می‌کند، به‌صورت خودکار فایل‌های پاک را بازیابی می‌کند.

 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  بلی
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  2013
  کشور سازنده
  هند
  امکانات اضافی
  صفحه کلید مجازی مدیریت و پاکسازی رجیستری ویندوز Identity Protection Anti-Theft Ad Blocker eBackup Vulnerability Scanner

  محصولات این شرکت