• صفحه نخست
 • محصولات ای اسکن
 • اینترنت سکیوریتی سوییت
  eScan Internet Security Suite

  ای اسکن، اینترنت سکیوریتی سوییت

  eScan Internet Security Suite
 • 4.5 از 5، بر اساس 3 رای

  eScan Internet Security Suite یک‌راه حل کامل برای محافظت در برابر نرم‌افزارهای مخرب، حملات شبکه، ایمیل اسپم‌ها، منابع وب مخرب و یا ناخواسته، به دنبال قابلیت‌های پیشرفته برای محافظت در مقابل تهدیدات امروز، با افزایش کنترل والدین برای کاربران طراحی‌شده است.

  موجود نیست

  راهنمای نصب آنتی ویروس ای اسکنمقایسه آنتی ویروس ای اسکن اینترنت سکیوریتی سوییتمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  مجموعه eScan Internet Security Suite کامل‌ترین بسته امنيتي از سري محصولات امنيتي شركت مایکروورلد است كه شامل ابزارهاي امنيتي ضروري شامل ضدويروس، ضد جاسوس‌افزار و ضد هرزنامه و ضد هک است. اين نرم‌افزار كه براي مصارف خانگی، شركت‌ها و ادارات طراحی‌شده، قادر به تأمین امنيت سيستم‌هاي درون يك شبكه از انواع تهدیدات اينترنتي است. نسخه‌های سازمانی محصولات ای اسکن نیز دارای امکاناتی مناسب برای مدیریت تحت وب و امنیت نقاط پایانی شبکه است و بدین ترتیب سعی دارد تا خود را از دیگر آنتی‌ویروس‌های موجود در جهان متمایز می‌سازد. 

  به گفته مسئولان این شرکت، این مجموعه دارای امکاناتی مانند کنترل دستگاه‌های قابل‌حمل، داشتن امکانات پشتیبانی آنلاین از طرف ای اسکن، وجود کنسول مدیریتی آنتی‌ویروس تحت وب و درصد تشخیص نادرست بسیار پایین و نزدیک به صفر است.

  eScan به‌طور مؤثری از سرقت اطلاعات و آلودگی‌های ویروسی از طریق USB و دستگاه‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر Firewire از قبیل فلش درایوها/درایوهای قلمی، کارت SD، دستگاه‌های تصویربرداری، وب کم و هارددیسک‌های قابل‌حمل جلوگیری می‌کند؛ بنابراین شبکه شما را در برابر تهدیدات سایبری ایمن نگه می‌دارد. قابلیت کنترل برنامه پیشرفته آن به شما امکان بلاک/اجازه دادن به برنامه‌ها بر روی کامپیوتر محلی را می‌دهد، بنابراین شما را از تهدیدات بحرانی حفظ می‌کند. کنترل برنامه eScan شامل ماژول لیست سفید است که امکان اجرای تنها برنامه‌های منتخب را می‌دهد، درحالی‌که اجرای مابقی را محدود می-کند.

  ویژگی‌ها

  اسکن مبتنی بر تقاضای سریع‌تر

  اسکنر درخواستی پیشرفته eScan شامل تکنولوژی لیست سفید هوشمند است که اسکن سریع‌تر فایل‌ها، پوشه‌ها، حافظه، رجیستری، سرویس‌ها و همه دستگاه‌های ذخیره‌سازی را ممکن می‌کند. به دلیل سبک بودن eScan بر روی منابع سیستم، تضمین می‌شود که حتی درزمانی که eScan در حال انجام اسکن‌های سیستم است، عملکرد کامپیوتر شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.


  کنترل ویروس پیشرفته (حفاظت فعال هوشمند)

  باوجود تکنولوژی کنترل ویروس پیشرفته و الگوریتم‌های اکتشافی و پیچیده، eScan به‌طور مؤثری کدهای مخرب ناشناخته را اسکن و شناسایی می‌کند و حتی برنامه‌هایی را که به شیوه‌ای مشکوک رفتار می‌کنند را تشخیص داده و در مورد آن‌ها به کاربر هشدار می‌دهد.


  شبکه امنیتی eScan (تکنولوژی ابر - شناسایی تهدیدات ناشناخته)

  شبکه امنیتی مبتنی برابر eScan برای ایمن نگه‌داشتن دنیای دیجیتال شما در مقابل آخرین تهدیدات ناشناخته، اطلاعات میلیون‌ها کاربر کامپیوتری شرکت‌کننده eScan در سراسر جهان را درزمانی که آنلاین هستند، جمع‌آوری می‌کند.


  حفاظت آنی

  باوجود ادغام ویژگی حفاظت آنی و تکنولوژی کنترل ویروس پیشرفته، eScan از شما در برابر تهدیدات مخلوط پیشرفته محافظت می‌کند، بنابراین به شما اجازه می‌دهد از زندگی دیجیتالتان به بهترین نحو لذت ببرید.


  فایروال دوطرفه پیشرفته

  ورود و خروج فعالیت‌های شبکه‌ای به کامپیوتر شما را فیلتر می‌کند و از آن در برابر انواع حملات شبکه‌ای محافظت می‌کند. همچنین شامل مجموعه‌ای از قوانین کنترل دسترسی از پیش تعیین‌شده است که کاربر می‌تواند برای فیلتر ترافیک شبکه از آن‌ها استفاده کند.


  دانلود خودکار پچ های بحرانی سیستم‌عامل

  eScan به‌طور خودکار پچ های بحرانی سیستم‌عامل ویندوز را از وب‌سایت مایکروسافت بررسی و دانلود می‌کند، بنابراین از سوءاستفاده کدهای مخرب از نقاط آسیب‌پذیر موجود در سیستم‌عامل جلوگیری می‌کند.


  حالت نجات eScan

  یک قابلیت پیشرفته است که کاربر را قادر می‌سازد در هنگام راه‌اندازی سیستم بدون استفاده از optical media ها در یک محیط امن بوت شود. از محیط windows-based پاک استفاده می‌کند که در اسکن سیستم و پاک کردن آن به شما کمک می‌کند و امکان تعمیر تغییرات رجیستری ایجادشده توسط ویروس و rootkit را می‌دهد.


  واکسیناسیون USB

  از تبدیل‌شدن دستگاه‌های USB به منبعی از آلودگی جلوگیری می‌کند.


  حفاظت از حالت Safe Mode از طریق کلمه عبور

  از دسترسی غیرمجاز به حالت safe mode ویندوز بدون واردکردن کلمه عبور معتبر eScan جلوگیری می‌کند.


  کنترل والدین پیشرفته

  به شما کمک می‌کند که فعالیت‌های آنلاین کودکانتان را مانیتور و کنترل کنید.


  پشتیبان گیری و بازیابی خودکار مؤثر

  به‌طور خودکار از تمام فایل‌های سیستم که اغلب استفاده می‌شوند یک نسخه پشتیبان تهیه می‌کند و آن‌ها را به‌صورت رمزنگاری‌شده ذخیره می-کند.


  محافظت از فایل‌ها و فولدرها

  در ایمن نگاه‌داشتن فایل‌ها و پوشه‌ها و جلوگیری از ایجاد، تغییر و یا حتی پاک شدن آن‌ها کمک می‌کند.


  حذف ایمن

  به کاربر امکان می‌دهد که فایل‌ها و فولدرها را بدون ترس از اینکه از طریق برنامه‌های third-party بازیابی شوند، برای همیشه پاک کند.


  آنتی اسپم پیشرفته

  به‌طور مؤثر ایمیل‌های ناخواسته را فیلتر می‌کند و از رسیدن آن‌ها به صندوق ورودی شما جلوگیری می‌کند


  صفحه‌کلید مجازی ایمن

  از کلمه عبور شما در مقابل کی لاگرها محافظت می‌کند و تجربه بانکداری آنلاین امن را تضمین می‌کند...


  حالت بازی

  در زمان اجرای بازی‌ها، فیلم‌ها و نمایش‌ها به‌صورت تمام صفحه، به‌طور خودکار فعال‌شده و از نمایش آگهی‌ها و هشدارهای eScan جلوگیری می-کند.

 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  2010
  کشور سازنده
  هند
  امکانات اضافی
  صفحه کلید مجازی

  محصولات این شرکت