• صفحه نخست
 • محصولات پاندا
 • موبایل سکیوریتی
  Panda Mobile Security

  پاندا، موبایل سکیوریتی

  Panda Mobile Security
 • 4.5 از 5، بر اساس 4 رای

  متأسفانه هنوز، خیلی از کاربران فکر می‌کنند که تجهیزات رایانه‌ای و تلفن‌های همراه مبتنی بر "اندروید" نیاز چندانی به امنیت ندارند. اما در همین حال، خرابکاران اینترنتی، هکرها و مجرمان سایبری، حملات و نفوذهای خود را علیه تلفن‌های هوشمند و تبلت ها افزایش داده‌اند و هرروز آسان‌تر از دیروز به سرقت اطلاعات، مزاحمت و سوءاستفاده از کاربران مشغول هستند. بنابراین برای حفاظت همه‌جانبه از تلفن‌های همراه، تبلت ها و یا سایر تجهیزات اندرویدی، به چیزی بیشتر از یک آنتی‌ویروس و یا ضدبدافزار نیاز دارید. نرم‌افزار Panda Mobile Security for Android پاندا موبایل سکیوریتی بهترین گزینه برای کاربرانی است که به امنیت اطلاعات و ارتباطات موبایل اهمیت می‌دهند.

  افزودن به سبد خریدراهنمای نصب آنتی ویروس پاندامقایسه آنتی ویروس پاندا موبایل سکیوریتیمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  متأسفانه هنوز، خیلی از کاربران فکر می‌کنند که تجهیزات رایانه‌ای و تلفن‌های همراه مبتنی بر "اندروید" نیاز چندانی به امنیت ندارند. اما در همین حال، خرابکاران اینترنتی، هکرها و مجرمان سایبری، حملات و نفوذهای خود را علیه تلفن‌های هوشمند و تبلت ها افزایش داده‌اند و هرروز آسان‌تر از دیروز به سرقت اطلاعات، مزاحمت و سوءاستفاده از کاربران مشغول هستند. دلایل این مسئله می‌توان موارد زیر بیان نمود:

  1. تعداد کاربران تلفن‌های هوشمند و تبلت های اندرویدی به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است.
  2. "اندروید" اکنون پرکاربردترین سیستم‌عامل مورداستفاده در تجهیزات سیار رایانه‌ای است.
  3. بسیاری از تجهیزات اندرویدی در محیط‌های سازمانی و اداری بکار گرفته می‌شوند.
  4. ده‌ها هزار برنامه‌ اندرویدی که هرروز به تعداد آن‌ها نیز اضافه می‌شود، می‌توانند آسیب‌پذیری این سیستم‌عامل را به‌شدت افزایش دهند.
  5. تلفن‌های همراه و تبلت ها، بهترین گزینه کاربران برای ذخیره اطلاعات محرمانه و ارزشمند، انجام فعالیت‌های مهم و برقراری ارتباط‌های شخصی به شکلی آسان هستند.

  شاید مهم‌ترین قابلیت تجهیزات اندرویدی، قابلیت‌های ارتباطی آن‌ها و امکان نقل‌وانتقال نامحدود آن‌ها باشد؛ بنابراین کاربران این تجهیزات به‌طور ویژه با خطراتی مواجه هستند که کاربران رایانه‌های خانگی و شخصی ممکن است با آن‌ها مواجه نباشند، مانند:

  • حملات و سوءاستفاده‌های مبتنی بر SMS و MMS
  • حملات یا سوءاستفاده‌های مبتنی بر شبکه‌های GSM و GPS
  • حملات و نفوذهای مبتنی بر Wi-Fi و اینترنت بی‌سیم
  • حملات و نفوذهای مبتنی بر نقص‌ها و آسیب‌پذیری‌های موجود در مرورگرهای وب و نرم‌افزارهای کاربردی (app ها)
  • حملات و نفوذهای مبتنی بر نقص‌ها و آسیب‌پذیری‌های موجود در سیستم‌عامل اندروید
  • حملات و نفوذهای ناشی از فعالیت ویروس‌ها و بدافزارها

  ویروس‌ها و بدافزارها، تنها بخش کوچکی از تهدیدهای ویژه سیستم‌عامل اندروید را تشکیل می‌دهند؛ بنابراین برای حفاظت همه‌جانبه از تلفن‌های همراه، تبلت ها و یا سایر تجهیزات اندرویدی، به چیزی بیشتر از یک آنتی‌ویروس و یا ضدبدافزار نیاز دارید. نرم‌افزار Panda Mobile Security for Android پاندا موبایل سکیوریتی بهترین گزینه برای کاربرانی است که به امنیت اطلاعات و ارتباطات موبایل اهمیت می‌دهند.

  با استفاده از این نرم‌افزار، کاربر به بالاترین سطح حفاظت از تلفن‌های همراه،‌ تبلت ها و حتی تلویزیون‌های هوشمند دسترسی خواهد یافت و در صورت گم‌شدن یا سرقت تلفن همراه یا تبلت، می‌توان مکان دقیق آن را پیدا کرد و در صورت نیاز، اطلاعات موجود در آن را از راه دور به‌طور کامل پاک نمود و یا دستگاه را قفل کرد تا دسترسی به اطلاعات موجود در آن‌ها غیرفعال شود.

  با نصب این نرم‌افزار، کاربر به امکانات دیگری مثل مدیریت بهینه استفاده از CPU، حافظه و باطری دستگاه در دسترسی دارد. علاوه بر این می‌توان حریم خصوصی را در برابر دسترسی‌های غیرمجاز توسط برنامه‌های مختلف یا افراد دیگر محافظت نمود.

  ویژگی‌ها

  App Lock

  اپ لاک این امکان را می‌دهد تا بر روی نرم‌افزارها و بازی‌ها و قسمت‌های شخصی همچون گالری، دفترچه تلفن و ... پسورد گذاشته شود و از دسترسی عموم به آن نرم‌افزارها را محدود نمود.


  ضد بدافزار قدرتمند

  موتور آنتی‌ویروس پاندا، تلفن همراه یا تبلت را به یک سیستم نفوذناپذیر تبدیل می‌کند تا ویروس‌ها و کدهای مخرب اندرویدی نتوانند بدون اجازه واردشده و عملکرد دستگاه‌های اندرویدی را مختل کنند.


  اسکن کارت‌های حافظه و سایر تجهیزات متصل به سیستم

  با استفاده از موتور آنتی‌ویروس ویروس پاندا و در صورت اتصال حافظه‌های جانبی یا سیستم‌های دیگر به دستگاه‌های اندرویدی، می‌توان از عدم وجود کدها و نرم‌افزارهای مخرب و یا جاسوس‌افزارهای اندرویدی اطمینان حاصل کرد.


  محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت

  Panda Mobile Security پاندا موبایل سکیوریتی این امکان را به کاربران می‌دهد تا در هنگام نصب و پس از نصب App های موبایل، به‌صورت لحظه‌به‌لحظه تنظیمات و سطح دسترسی‌های نرم‌افزارهای نصب‌شده در سیستم را رصد کند تا هیچ دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربر وجود نداشته باشد.


  Task Killer

  خروج کامل از برنامه‌های کاربردی موبایل و بستن آن‌ها، وقتی‌که نیازی به آن‌ها نیست، مسئله مهمی است که اغلب فراموش می‌شود. افزایش تعداد و تجمع این نرم‌افزارهای بسته نشده، می‌تواند موجب اشغال بی‌مورد حافظه اجرایی موبایل و اختلال در عملکرد دستگاه گردد. با استفاده از قابلیت Task Killer  پاندا این مشکل برای همیشه حل خواهد گردید.


  مکان‌یابی فوری و لحظه‌ای دستگاه‌های اندرویدی

  با استفاده از این قابلیت مهم می‌توان گوشی‌های گم‌شده یا سرقت شده را ردیابی کرد. توصیه می‌شود، برای استفاده بهتر از این ابزار، قابلیت دسترسی به اینترنت و GPS در بیشتر مواقع فعال باشد.


  قفل گوشی یا تبلت از دوردست

  با استفاده از این امکان، حتی در صورت تعویض سیم‌کارت، کاربر می‌تواند گوشی یا تبلت خود را قفل نماید تا اطلاعات آن به‌هیچ‌عنوان برای فرد دیگری قابل‌استفاده و دسترس نباشد.


  حذف تمامی اطلاعات از روی گوشی یا تبلت از دوردست

  با استفاده از این قابلیت، به‌سادگی و از هر نقطه جهان می‌توان اطلاعات حساس و محرمانه ذخیره‌شده در سیستم‌های اندرویدی را حذف کرد. در این صورت حتی در صورت افشای رمز عبور و یا باز شدن قفل گوشی، امکان دسترسی به اطلاعات وجود ندارد.


  قابلیت مهم ضد سرقت

  Panda Mobile Security پاندا موبایل سکیوریتی می‌تواند در هنگام تلاش برای باز کردن قفل گوشی و اقدام برای سرقت آن، از سارق عکس گرفته و به‌طور خودکار برای کاربر ایمیل نماید.

 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  Firewall
  Web Protection
  Mail Protection
  Instant Messaging Protection
  Device Control
  امکانات اضافی
  App Lock ضد بدافزار قدرتمند اسکن کارت های حافظه و سایر تجهیزات متصل به سیستم محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت Task Killer مکان یابی فوری و لحظه ای دستگاه های اندرویدی قفل گوشی یا تبلت از دوردست حذف تمامی اطلاعات از روی گوشی یا تبلت از دوردست ضد سرقت

  محصولات این شرکت