• صفحه نخست
 • محصولات پاندا
 • اینترنت سکیوریتی
  Panda Internet Security

  پاندا، اینترنت سکیوریتی

  Panda Internet Security
 • 4.4 از 5، بر اساس 3 رای

  این نسل تازه شرکت پاندا، علاوه بر امنیت اینترنت، ابزارهای بیشتری را هم برای حفاظت از سیستم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. یک موتور آنتی‌ویروس و ضد هک قدرتمند، امنیت شبکه‌های بی‌سیم، امنیت پورت‌های یو اس بی USB و کنترل دسترسی کودکان و نوجوانان به اینترنت از ویژگی‌های اصلی پاندا اینترنت سکیوریتی می‌باشد. این برنامه هم مثل سایر نرم‌افزارهای پاندا دارای امکانات جدیدی مانند Application Control و ابزار نظارت بر تمام پردازش‌های سیستم می‌باشد. پاندا یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال درزمینه تولید محصولات امنیتی برای سیستم‌های کامپیوتری است. این شرکت در سال 1990 توسط Mikel Urizarbarrena در شهر بیلبائو، اسپانیا تأسیس گردید و تحت نام Panda Software فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت پاندا با بیش از 2500 شعبه و 100 میلیون مشترک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های امنیتی جهان محسوب می‌شود.

  افزودن به سبد خریدراهنمای نصب آنتی ویروس پاندامقایسه آنتی ویروس پاندا اینترنت سکیوریتیمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  این نسل تازه شرکت پاندا، علاوه بر امنیت اینترنت، ابزارهای بیشتری را هم برای حفاظت از سیستم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. یک موتور آنتی‌ویروس و ضد هک قدرتمند، امنیت شبکه‌های بی‌سیم، امنیت پورت‌های یو اس بی USB و کنترل دسترسی کودکان و نوجوانان  به اینترنت از ویژگی‌های اصلی پاندا اینترنت سکیوریتی می‌باشد. این برنامه هم مثل سایر نرم‌افزارهای پاندا دارای امکانات جدیدی مانند Application Control و ابزار نظارت بر تمام پردازش‌های سیستم می‌باشد. پاندا یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال درزمینه تولید محصولات امنیتی برای سیستم‌های کامپیوتری است. این شرکت در سال 1990 توسط Mikel Urizarbarrena در شهر بیلبائو، اسپانیا تأسیس گردید و تحت نام Panda Software فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت پاندا با بیش از 2500 شعبه و 100 میلیون مشترک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های امنیتی جهان محسوب می‌شود.  قابلیت‌های كلیدی محصولات امنیتی شرکت Panda

  • قابلیت شناسایی و حذف طیف وسیعی از فایل‌های مخرب
  • دارای Firewall قدرتمند و کنترل محتوای ورودی از اینترنت به سیستم
  • محافظت کامل از شبکه‌های اشتراکی خانگی و سازمانی
  • جلوگیری از ورود به سایت‌های جعلی
  • دارای قابلیت جستجو و تشخیص ایمیل‌های آلوده
  • قابلیت جستجو و پاک‌سازی دستگاه‌های تلفن همراه
  • دارای ابزاری برای بهینه‌سازی ویندوز

  ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نرم‌افزار

  قابلیت Rescue Kit

  با این قابلیت می‌توان هر نوع سیستمی را در شرایط اضطراری نجات داد، چراکه این برنامه قادر است تا سخت‌ترین فایل‌های مخرب را از بین ببرد.


  قابلیت Wi-Fi Protection

  با این قابلیت می‌توان هر نوع شبکه Wi-Fi را به‌طور کامل ایمن‌سازی نمود و مانع انتشار فایل‌های مخرب در شبکه عمومی شد.


  قابلیت Parental Control

  با این قابلیت می‌توان دسترسی سایر کاربران (مانند کودکان) به سیستم و اینترنت را محدود نمود.


  قابلیت Password Manager

  با این قابلیت می‌توان تمامی اطلاعات مهم و شخصی نظیر اطلاعات بانکی و رمزهای عبور را در یک محیط ایزوله رمزگذاری کرد تا به‌هیچ‌وجه قابل‌دسترسی نباشند.


  قابلیت File Encryption

  با این قابلیت می‌توان هر نوع فایلی را به‌صورت پیشرفته رمزگذاری کرد تا حتی در صورت سرقت، قابل‌دسترسی نباشد.


  قابلیت File Shredder

  با این قابلیت می‌توان هر نوع فایلی را به‌صورت چندگانه و برای همیشه حذف نمود تا دیگر قابل بازگشت نباشد.


  قابلیت Tune-up

  این برنامه دارای ابزاری پیشرفته برای بهبود سرعت سیستم و بهینه‌سازی ویندوز بوده که تأثیر به سزایی در عملکرد سیستم دارد.


  قابلیت Mobile Protection و Mac Protection

  با این دو قابلیت می‌توان تمامی دستگاه‌های اندرویدی و آی او اس را نیز ایمن‌سازی نمود.

  Panda Internet Security چگونه به شما کمک می‌کند؟

  امنیت کامل در کامپیوترهای شخصی و خانگی مبتنی بر ویندوز، iOS، Mac OS و اندروید

  موتور آنتی‌ویروس پاندا اینترنت سکیوریتی مجهز به تکنولوژی پیش‌شناسایی و رفتارسنجی کدهای اجرایی می‌باشد تا از نفوذ هرگونه ویروس و بدافزار جدید و ناشناخته به درون رایانه‌ها جلوگیری کند. کاربر با نصب این نرم‌افزار می‌تواند علاوه بر امنیت رایانه‌های شخصی و خانگی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز، امنیت تجهیزات مبتنی بر سیستم‌عامل Mac OS و iOS، تبلت ها و تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را نیز تأمین نماید.


  خدمات پشتیبانی

  تمام خدمات این محصول از طریق وب‌سایت فارسی شرکت پاندا در ایران و یا از طریق تلفن، پست الکترونیک و اتصال دوردست و مستقیم به رایانه‌های کاربران، ارائه می‌گردد.


  سیستم بازیابی و نجات کامپیوتر

  در صورت بروز آلودگی‌های شدید ویروسی، به‌نحوی‌که کامپیوتر دچار اختلال عملیاتی شده باشد، می‌توان کامپیوتر را در حالت Safe Mode قرار داده و با استفاده از CD و یا حافظه‌های فلش که مجهز به سیستم بازیابی و نجات پاندا باشند، آن را به‌صورت کامل ویروس‌یابی و پاک‌سازی کرد.


  محافظت از شبکه‌های بی‌سیم

  Panda Internet Security مجهز به قوی‌ترین فایروال دوطرفه جهان، برای پیشگیری از ایجاد ارتباط‌های ورودی و خروجی ناامن در کامپیوتر می‌باشد. تمام محصولات پاندا، مجهز به ابزار اختصاصی امنیت اینترنت بی‌سیم و مدیریت شبکه‌های وای فای هستند تا از دسترسی و نفوذ غیرمجاز و یا حملات هک به‌سرعت جلوگیری کنند.


  جلوگیری از کلاه‌برداری‌های آنلاین و سرقت اطلاعات شخصی

  ابزارهای امنیت اینترنت در Panda Internet Security کاربر را در برابر فریب‌های اینترنتی و کلاه‌برداری‌های آنلاین محافظت می‌کنند. این ابزارها برای شناسایی و جلوگیری از حملات Phishing و تغییر مسیر آدرس‌های امن اینترنتی به‌طرف وب‌سایت‌های تقلبی و آلوده مؤثر هستند.


  محافظت بیشتر و بهتر از کودکان و نوجوانان

  پاندا اینترنت سکیوریتی یکی از بهترین برنامه‌های امنیتی برای حفاظت از دسترسی کودکان و نوجوانان به محتویات اینترنتی نامناسب و آلوده محسوب می‌شود. با نصب این نرم‌افزار، فعالیت‌های رایانه‌ای کودکان و نوجوانان به‌صورت کامل تحت کنترل قرار می‌گیرد.


  بهسازی سرعت و عملکرد کامپیوتر

  ابزار مرتب کننده فایل‌ها برای دسترسی بهتر و سریع‌تر سیستم‌عامل به آن‌ها، ابزار پاک‌سازی فایل‌های قدیمی و غیرقابل استفاده در سیستم که اشغال‌کننده اصلی حافظه محسوب می‌شوند، ابزار اسکن سیستم برای شناسایی و حذف خطاها و مشکلات احتمالی، ابزارهای متنوعی هستند که به‌صورت یکجا در اختیار کاربران پاندا اینترنت سکیوریتی قرار می‌گیرند تا به‌وسیله آن‌ها، بتوان سرعت و ظرفیت عملیاتی کامپیوتر را افزایش داد.


  سرعت و سادگی

  Panda Internet Security یکی از سریع‌ترین و سبک‌ترین نرم‌افزارهای ضدویروس و امنیت اینترنت در جهان محسوب می‌شود. نصب این نرم‌افزار به‌شدت ساده‌شده و به‌سرعت انجام می‌گیرد. همچنین سرعت ویروس‌یابی و سایر ماژول‌های عملیاتی (مانند به‌روزرسانی) در این نرم‌افزار نسبت به نسخه‌های قبلی سریع‌تر و سبک‌تر شده است.

  ویژگی‌های اصلی

  • ضدویروس و ضد بدافزار قدرتمند
  • تکنولوژی شناسایی بدافزارهای جدید و ناشناخته (TruPrevent)
  • جلوگیری از انتشار خودکار ویروس‌ها از طریق حافظه‌های جانبی
  • سیستم بازیابی و نجات کامپیوتر در هنگام آلودگی‌های شدید رایانه‌ای
  • فایروال قدرتمند برای جلوگیری از حملات هک و نفوذهای غیرمجاز
  • صفحه‌کلید مجازی
  • امکان جستجوی امن در اینترنت (Panda Safe Browser)
  • مدیریت شبکه‌های خانگی
  • ابزار ضد هرزنامه و شناسایی پیغام‌های آلوده
  • ابزار کنترل کودکان و نوجوانان
  • ابزار اختصاصی پیشگیری از کلاه‌برداری‌های آنلاین و سرقت اطلاعات شخصی
  • دسترسی از راه دور به رایانه‌های شخصی
  • پشتیبانی و بازیابی اطلاعات حساس
  • پشتیبانی آنلاین اطلاعات
  • مجهز به ضدویروس Bootable پاندا
  • پشتیبانی فنی رایگان به‌صورت ۲۴ ساعته

  قابلیت‌ها

  تکنولوژی شناسایی بدافزارهای جدید (XMT)

  این تکنولوژی، فناوری اختصاصی پاندا برای شناسایی، طبقه‌بندی و پاک‌سازی ویروس‌های پیچیده و پیشرفته که ترکیبی از فناوری‌های ضدویروس ابری و فن‌آوری‌های ضدنفوذ به حفره‌های امنیتی (Anti-exploit) است.


  Panda USB Vaccine

  این فناوری، یک ابزار فوق‌العاده عالی برای جلوگیری از نقل‌وانتقال ویروس‌ها و بدافزارها از طریق پورت‌های USB به‌صورت کاملاً خودکار می‌باشد.


  سیستم بازیابی و نجات کامپیوتر در مواقع بحرانی

  Panda Cloud Cleaner ابزار اختصاصی پاندا و فوق‌العاده سریع و کاربردی برای نجات سیستم‌عامل و برنامه‌های کاربردی مهم، باقابلیت راه‌اندازی سیستم در حالت Bootable برای پاک‌سازی ویروس‌های بسیار جدید و پیشرفته می‌باشد.


  نظارت بر تمام پردازش‌های سیستم Process Monitor

  ابزار اختصاصی پاندا، برای کنترل تمام پردازش‌های در حال اجرا می‌باشد که با استفاده از این قابلیت می‌توان هرکدام از پردازش‌های مشکوک و غیرعادی را با کمک پاندا شناسایی و مسدود نمود.


  جلوگیری از اجرای برنامه‌ها و فایل‌ها (Application Control)

  با استفاده از این قابلیت اختصاصی پاندا، می‌توان از اجرای هر نوع فایل یا برنامه‌ای جلوگیری کرد. این ابزار به‌ویژه برای محدود کردن دسترسی کاربران دیگر به برنامه‌های کاربردی و یا بدافزارهایی که بدون اجازه اجرا می‌شوند بسیار مؤثر می‌باشد.

 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  نامشخص
  کشور سازنده
  اسپانیا
  امکانات اضافی
  ضد ویروس قدرتمند برای مکینتاش صفحه کلید مجازی امکان جستجوی امن در اینترنت مدیریت شبکه های بی سیم بهینه سازی سرعت و عملکرد کامپیوترهای شخصی پشتیبان گیری آفلاین و بازیابی اطلاعات ضد ویروس قدرتمند مبتنی بر اندروید افزایش امنیت حریم خصوصی در دستگاه های اندروید کنترل، مدیریت و حذف برنامه های نامطلوب اندروید مکان یابی فوری از محل دقیق دستگاه اندرویدی هشدار ضد سرقت امکان دریافت خروجی از تنظیمات آنتی ویروس

  محصولات این شرکت