• صفحه نخست
 • محصولات مایکروسافت
 • سکیوریتی اسنشال
  Microsoft Security Essentials

  مایکروسافت، سکیوریتی اسنشال

  Microsoft Security Essentials
 • 3.2 از 5، بر اساس 1 رای

  Microsoft Security Essentials نام نرم‌افزاری است که به‌عنوان نرم‌افزار امنیتی شرکت قدرتمند مایکروسافت در اختیار کاربران قرار گرفته است. یکی از مشکلات کاربران کامپیوتری در استفاده از آنتی‌ویروس‌ها، حجم بالای آن‌ها می‌باشد که باعث پایین آمدن سرعت سیستم می‌گردد. شرکت مایکروسافت این مشکل را با ارائه‌ی آنتی‌ویروسی بسیار کم‌حجم و درعین‌حال کاملاً کاربردی، برطرف ساخته است. این ابزار همان‌طور که حجم پائینی دارد، به‌تناسب باعث خواهد شد تا هیچ‌گونه کاهشی در کارایی سیستم مشاهده نشود. بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای جست‌وجو و یافتن فایل‌های مخرب ازجمله امکانات و خصوصیات این نرم‌افزار محسوب می‌شود. همچنین این نرم‌افزار دارای محیط کاربری فوق‌العاده آسانی می‌باشد.

  رایگان

  راهنمای نصب آنتی ویروس مایکروسافتمقایسه آنتی ویروس مایکروسافت سکیوریتی اسنشالمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  Microsoft Security Essentials نام نرم‌افزاری است که به‌عنوان نرم‌افزار امنیتی شرکت قدرتمند مایکروسافت در اختیار کاربران قرار گرفته است. یکی از مشکلات کاربران کامپیوتری در استفاده از آنتی‌ویروس‌ها، حجم بالای آن‌ها می‌باشد که باعث پایین آمدن سرعت سیستم می‌گردد. شرکت مایکروسافت این مشکل را با ارائه‌ی آنتی‌ویروسی بسیار کم‌حجم و درعین‌حال کاملاً کاربردی، برطرف ساخته است. نرم‌افزار Microsoft Security Essentials   هرچند بسیار ساده و اولیه به نظر می‌رسد، اما توانایی‌های قابل‌توجهی دارد، این نرم‌افزار امنیتی به‌صورت کاملاً رایگان عرضه می‌شود و حجم آن‌هم بسیار پائین تر از نرم‌افزارهای مشابه می‌باشد. نسخه‌های مختلفی برای آن قرار داده‌شده است تا کاربران سیستم‌عامل‌های مختلف، هریک بسته به نیاز خود از این ابزار امنیتی بهره‌مند شوند. Microsoft Security Essentials قادر است تا با به‌روزرسانی‌های اتوماتیک و سریع، آخرین ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و انواع فایل‌های مخرب را شناسایی کرده و آن‌ها را نابود سازد. این ابزار همان‌طور که حجم پائینی دارد، به‌تناسب باعث خواهد شد تا هیچ‌گونه کاهشی در کارایی سیستم مشاهده نشود. بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای جست‌وجو و یافتن فایل‌های مخرب ازجمله امکانات و خصوصیات این نرم‌افزار محسوب می‌شود. همچنین این نرم‌افزار دارای محیط کاربری فوق‌العاده آسانی می‌باشد.

  قابلیت‌ها

  • حجم بسیار پائین و عدم کاهش کارایی سیستم
  • محیط کاربری ساده و سهولت در نصب و استفاده از نرم‌افزار
  • شناسایی انواع فایل‌های مخرب
  • برخورداری از جدیدترین تکنولوژی‌ها در شناسایی فایل‌های مخرب
  • رایگان بودن نرم‌افزار
  • به‌روزرسانی اتوماتیک و سریع
  • شناسایی لحظه‌ای مخرب‌ها
  • محافظت لحظه‌ای آنتی‌ویروس
  • سازگاری کامل با ویندوز
  • عدم تأثیر منفی بر سرعت سیستم
  • آپدیت‌های رایگان و کم‌حجم
  • مقابله با انواع ویروس، تروجان و برنامه‌های جاسوسی
  • عدم وجود هشدارهای آزاردهنده
  • عدم کاهش سرعت سیستم


  نرم‌افزار Microsoft Security Essentials مایکروسافت سکیوریتی اسنشیال، به‌صورت رایگان از طرف مایکروسافت ارائه‌شده و بر روی کلیه نسخه‌های ویندوز قابل‌نصب می‌باشد. تنها نکته مهم هنگام نصب این نرم‌افزار این است که ویندوز Genuine شده باشد؛ یعنی یا یک ویندوز قانونی و اورجینال باشد، یا با یک Crack یا سریال فعال‌سازی شده باشد. از نکات جالبی که در این آنتی‌ویروس به چشم می‌خورد، محیط ساده و کاربرد آسان آن می‌باشد. آپدیت‌های رایگان و بی‌دردسر نیز برای کاربران ایرانی که همیشه مشکل آپدیت کردن آنتی‌ویروس خود رادارند بسیار مفید است. آنتی‌ویروس Microsoft Security Essentials با توجه به اینکه تولید کمپانی مایکروسافت است، به‌طور کامل با ویندوز سازگاری دارد و به‌هیچ‌عنوان باعث کندی سرعت ویندوز نمی‌شود. به دلیل سازگاری کامل نرم‌افزار امنیتی Microsoft Security Essentials با ویندوز، این نرم‌افزار هیچ تأثیر منفی بر ویندوز ندارد؛ و به دلیل اینکه توسط سازندگان خود ویندوز تولیدشده است، می‌تواند امنیت بسیار بالایی را فراهم نماید.

  اطمینان کاربران به محصولات ویندوز، باعث شده تا استقبال خوبی از Microsoft Security Essentials به عمل بیاید. تا جایی که بر اساس آمار، تقریباً 20 درصد از کاربران ویندوز فقط از آنتی‌ویروس Microsoft Security Essentials استفاده می‌کنند.

  محیط ساده، رایگان بودن، حجم بسیار کم، سازگاری کامل با ویندوز و امنیت بسیار بالا، از نقاط قوت این آنتی‌ویروس هستند.

  با توجه به حجم کم این آنتی‌ویروس و اجرای روان آن، برخلاف دیگر ابزارهای امنیتی که معمولاً باعث کند شدن سیستم می‌شوند، می‌توان این اطمینان را داشت که بعد از نصب این برنامه‌ی کاربردی، تأخیر در پردازش برنامه‌ها و بازی‌های کامپیوتر رخ نخواهد داد.

  هم‌اکنون نسخه آپدیت آنتی‌ویروس شرکت مایکروسافت Microsoft Security Essentials در سایت پروتکت قابل دانلود می‌باشد.


 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  2012
  کشور سازنده
  آمریکا
  امکانات اضافی
  ندارد

  محصولات این شرکت