• صفحه نخست
 • محصولات کسپرسکی
 • اسمال آفیس سکیوریتی
  Kaspersky Small Office Security

  کسپرسکی، اسمال آفیس سکیوریتی

  Kaspersky Small Office Security
 • 4.6 از 5، بر اساس 3 رای

  Kaspersky Small Office Security همه امکانات برای تأمین امنیت تجارتتان را برایتان فراهم می‌کند. از یک شرکت کوچک تا یک سازمان بزرگ توسط کسپرسکی امنیتشان تضمین می‌شود. شما می‌توانید از تمام کامپیوترهای درون دفتر کارتان توسط Kaspersky Small Office Security محافظت کنید، پایگاه داده‌شان را به‌روز کنید، برنامه‌های پشتیبان گیری را اجرا کنید، مشکلات امنیتی شبکه را رفع کنید، از راه دور کارمندانتان را مدیریت کنید و دسترسی به اینترنت را برای ایشان طبقه‌بندی کنید. با امکانات کسپرسکی شما تمرکزتان را فقط روی بیزنستان قرار دهید.

  موجود نیست

  راهنمای نصب آنتی ویروس کسپرسکیمقایسه آنتی ویروس کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتیمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  نرم‌افزار Kaspersky Small Office Security جهت امنیت شبکه و سرورها و محافظت از اطلاعات در فضای مجازی توسط شرکت کسپراسکی ساخت و طراحی‌شده است. نرم‌افزار علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های نسخه اینترنت سکوریتی با امکانات و ابزارهای متفاوتی همراه می‌باشد. استفاده از فن‌آوری و تکنولوژی به‌کاررفته شده در نسخه ارائه‌شده حفاظت در برابر تهدیدات از طریق تجزیه‌وتحلیل رفتاری بر روی سیستم را شناسایی می‌کند. امنیت در برابر حفاظت اطلاعات شخصی و بلوک کردن سایت‌های فیشینگ و نرم‌افزارهای جاسوسی توسط نرم‌افزار و موتور اسکنر قدرتمند انجام‌پذیر می‌باشد. استفاده از تکنولوژی Anti-Spam به کاربران کمک می‌کند تا در محیطی امن پیام‌های ایمیل خود را بارگذاری کند و در صورت داشتن محتوی مخرب نرم‌افزار از ورود به پیام جلوگیری می‌کند. برای محافظت از اطلاعات شخصی می‌توانید از تمامی فایل‌های شخصی موجود بر روی سیستم یک نسخه پشتیبانی تهیه کنید. با استفاده از تنظیمات نرم‌افزار می‌توانید کنترل سیستم شبکه را به عهده بگیرید. محیط کاربری آسان و گرافیکی نرم‌افزار بسیاری از کاربران را در سراسر دنیا به سمت‌وسوی خود جلب کرده است. برای محافظت از اطلاعات محرمانه می‌توانید توسط نرم‌افزار بر روی فایل‌های خود پسورد درج کنید. نرم‌افزار ارائه‌شده مناسب برای سیستم‌عامل ویندوز نسخه 32 و 64 بیتی می‌باشد.

  قابلیت‌ها

  امنیت رایانه‌ها

  روزانه بالغ‌بر 200.000 برنامه مخرب جدید ایجاد می‌شود که توسط کارشناسان کسپراسکی شناسایی می‌شود. این برنامه‌های مخرب کدهای جدیدی هستند که آنتی‌ویروس‌ها توان شناسایی آن‌ها را ندارند و سیستم کسپراسکی توسط مانیتورینگ رفتار کدها آن‌ها را شناسایی می‌کند. با این سیستم پیشرفته دیگر نگران برنامه‌های مخرب جدید و حمله آن‌ها به سیستم شرکتتان نباشید.


  اینترنت و خطرات بانکداری اینترنتی

  اینترنت می‌تواند امنیت تجارت‌های مختلف در اندازه‌های مختلف را به چالش بکشد. Kaspersky Small Office Security می‌تواند در انجام تراکنش‌های حساس بانکی مثل یک نگهبان همواره در کنار شما باشد و امنیت شمارا در دست بگیرد.


  رمزنگاری داده‌ها

  رمزنگاری داده‌های شرکت شما یکی از بهترین راه‌های حفظ ایمنی آن‌هاست، حتی فکر کردن به اینکه داده‌های حیاتی شما به دست نااهل آن بیافتد خطرناک است. نگران نباشید Kaspersky Small Office Security کنار شماست.


  مدیریت رمز عبور

  Kaspersky Small Office Security شمارا در مدیریت رمز عبور وب‌سایت و برنامه‌هایی که به اینترنت متصل می‌شوند همراهی می‌کند.


  پشتیبان گیری از داده‌ها و بازگردانی آن‌ها

  پشتیبان گیری منظم ازجمله موارد ضروری در حفظ امنیت اطلاعات است. هنگامی‌که به هر دلیلی اطلاعات از بین رفت می‌توانید از این امکان استفاده کرده و داده‌هایتان را بازگردانید.


  حفاظت از تلفن‌های هوشمند و بهبود امنیت موبایل

  ازآنجایی‌که رشد دستگاه‌های هوشمند در دهه اخیر فوق‌العاده بوده به طبع استفاده از اینترنت از طریق موبایل نیز با این رشد همراه بوده است، پس نفوذ گران بیکار ننشسته‌اند و برای گوشی‌های هوشمند نیز کدهای مخرب تولید کرده‌اند. Kaspersky Small Office Security نیز در این زمینه پیشتاز است و به فکر ایمنی اتصال به اینترنت و انجام خدمات آنلاین از طریق موبایل نیز بوده است.


  حفاظت در برابر دزدی اطلاعات موبایل

  اسمارت فون ها امروزه حامل اطلاعات مهم شرکت‌ها ازجمله اطلاعات مشتریان و روابط بین کاری و اسناد مهم کاری هستند. Kaspersky Small Office Security شامل ابزارهای هوشمند مقابله با جرائم دزدی اطلاعات سایبری است که همواره در همه حال از این اطلاعات مهم شرکتی در مقابل دزدی مراقبت می‌کند.


  گارد حفاظتی جهت مقابله با تهدیدات اینترنتی 

  با استفاده از پایگاه داده ویروسی (مخزن ویروس) بزرگ و منحصربه‌فرد لابراتوار کاسپرسکی و روزآمدی پیوسته و مکرر آن، گارد حفاظتی نرم‌افزار ضدویروس کاسپرسکی قادر است تا از اطلاعات شما به‌طور کامل در مقابل جدیدترین تهدیدات امنیتی موجود در اینترنت حفاظت نماید.  قابلیت اسکن فایل‌های در حال اجرا در پس‌زمینه سیستم موجب افزایش راندمان و کارایی رایانه و عدم ایجاد اختلال در فعالیت‌های کاربر می‌گردد.


  پانل کنترل مرکزی 

  پانل کنترل مرکزی قدرتمند و درعین‌حال ساده کاسپرسکی این قابلیت را به مدیر شبکه می‌دهد که بتواند به‌سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن رایانه‌های شبکه اعم از سرورها و ایستگاه‌های محلی را کنترل نموده و در صورت نیاز اقدام به دریافت گزارش‌ها، اسکن، نصب نرم‌افزار ضدویروس و ... نماید.


  کنترل وب سایتها و برنامه‌ها 

  امکان کنترل وب سایت‌ها و برنامه‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا با نظارت بر عملکرد کاربران در فضای وب و محدود نمودن دسترسی آن‌ها به سایت‌های  متفرقه و شبکه‌های اجتماعی و همچنین نظارت بر برنامه‌های اجراشده توسط آن‌ها و جلوگیری از اجراشدن آن‌ها در صورت نیاز بهره‌وری و راندمان کاری شرکت خود را افزایش دهید.


  حفاظت حین فعالیت‌های تجاری 

  این نرم‌افزار به‌طور انعطاف‌پذیری برای پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکار تجاری دفاتر و شرکت‌های کوچک طراحی‌شده است.  شما قادر خواهید بود کلیه مبادلات بانکی خود را در محیطی امن انجام دهید، از فایلها و اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید، ارتباطات آنلاین خود را رمزنگاری کنید،  با استفاده از نرم‌افزار مدیریت کلمات عبور کاسپرسکی شناسه کاربری و کلمات عبور خود را طبقه‌بندی نموده و در تراکنش‌های اینترنتی از آن‌ها در کمترین زمان ممکن و بدون نگرانی از دسترسی غیرمجاز استفاده کنید و همچنین در صورت نیاز فایل‌های خود را برای همیشه و بدون بازگشت با بزار نابودگر فایل (File Shredder) حذف نمایید.


  بدون نیاز به تخصص "IT" 

  آیا قبلاً یک شبکه رایانه‌ای را مدیریت کرده‌اید؟ البته این موضوع اهمیت زیادی ندارد زیرا این محصول خاص شبکه‌ها و دفاتر کوچک طراحی‌شده است و جهت نصب و کاربری نیاز به تخصص ویژه "IT" ندارد.


 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  نامشخص
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  نامشخص
  کشور سازنده
  روسیه
  امکانات اضافی
  محافظ عملیات های بانکی پشتیبان گیری از فایل ها کنترل وب سایت ها، محدود کردن دسترسی به اینترنت کنترل نرم افزار ها، محدود کردن دسترسی به نرم افزارهای خاص محدود سازی استفاده از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی حین کار ابزار شبکه های احتماعی (فیسبوک، توییتر و VK) پشتیبان گیری و بازگردانی فایل ها رمزنگاری فایل ها جهت محافظت محافظت در برابر Rootkit ها محافظت مرورگر ها صفحه کلید مجازی محافظ Wi-Fi

  محصولات این شرکت