• صفحه نخست
 • محصولات بولگارد
 • اینترنت سکیوریتی
  Bullguard Internet Security

  بولگارد، اینترنت سکیوریتی

  Bullguard Internet Security
 • 4.5 از 5، بر اساس 5 رای

  بولگارد اینترنت سکیوریتی علاوه بر امکانات ورژن آنتی ویروس به همراه بهترین ابزارهای امنیتی عرضه می شود تا یک راه حل کامل را برای رهایی از تهدید های آنلاین به شما عرضه کند. همچنین وجود بخش تشخیص رفتاری پیشرفته شما را از میزان بالای تشخیص ویروس مطمئن می کند بولگارد اینترنت سکیوریتی نام کامل‌ترین نرم افزار امنیتی شرکت BullGuard است. این شرکت در سال 2002 توسط Morten Lund و Theis Sondergaard در انگلستان به ثبت رسید و رسماً فعالیت آن آغاز شد. این بسته امنیتی با کسب امتیازات بالایی در انواع تست‌ها و رده‌بندی‌ها توانسته است در مدت کوتاهی صدرنشین بهترین آنتی‌ویروس‌ها باشد؛ این برنامه با امکانات پیشرفته و جدید خود حفاظت کامل سیستم شمارا تضمین می‌کند و اینترنت را به محیطی کاملاً ایمن تبدیل می‌سازد. این برنامه یک نرم‌افزار امنیتی بسیار قابل‌ اعتماد است که می‌تواند به شما در کنترل دسترسی به اینترنت و محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات فایل‌های مخرب کمک کند.

  موجود نیست

  راهنمای نصب آنتی ویروس بولگاردمقایسه آنتی ویروس بولگارد اینترنت سکیوریتیمقایسه
  آنتی ویروس

  معرفی محصول

  بولگارد اینترنت سکیوریتی نام کامل‌ترین نرم‌افزار امنیتی شرکت BullGuard است. این شرکت در سال 2002 توسط Morten Lund و Theis Sondergaard در انگلستان به ثبت رسید و رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. بولگارد اینترنت سکیوریتی علاوه بر امکانات ورژن آنتی‌ویروس خود، از ابزارهای امنیتی بهتری نیز بهره برده است تا یک‌راه حل کامل را برای رهایی از تهدیدهای آنلاین عرضه کند. وجود بخش تشخیص رفتاری پیشرفته قدرت تشخیص ویروس را بسیار بالا برده است. این بسته امنیتی با کسب امتیازات بالا در انواع تست‌ها و رده‌بندی‌ها توانسته است در مدت کوتاهی صدرنشین بهترین آنتی‌ویروس‌ها باشد؛ این برنامه با امکانات پیشرفته و جدید خود حفاظت کامل سیستم را تضمین می‌کند و اینترنت را به محیطی کاملاً ایمن تبدیل می‌سازد. این برنامه یک نرم‌افزار امنیتی بسیار قابل‌اعتماد است که می‌تواند کنترل اتصال به اینترنت و محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات فایل‌های مخرب را در دست بگیرد.

  ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نرم‌افزار

  تکنولوژی Behavioral Detection

  این تکنولوژی انحصاری این امکان را فراهم می‌سازد تا فایل‌های آلوده و مخرب برحسب رفتاری که از خود نشان می‌دهند شناخته شوند، درنتیجه حتی جدیدترین فایل‌های مخرب بدون نیاز به اینترنت قابل‌شناسایی و پاک‌سازی هستند.


  تکنولوژی Multi-layer Protection

  با استفاده از این تکنولوژی درواقع چندین آنتی‌ویروس بر روی سیستم وجود دارد، چراکه محافظت چندلایه این برنامه به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که از چند موتور امنیتی به‌طور هم‌زمان استفاده می‌کند و یک فایل مخرب با چندین بانک اطلاعاتی مختلف تطبیق داده می‌شود که درنتیجه بیش از 99% فایل‌های مخرب و آلوده توسط آنتی‌ویروس مسدود می‌گردد.


  تکنولوژی Unwanted App Protection

  این قابلیت فقط مختص برنامه‌های تبلیغاتی، مزاحم و جاسوسی طراحی‌شده است؛ هنگامی‌که یک نرم‌افزار را نصب می‌کنید ممکن است همراه با آن سایر ابزار تبلیغاتی که به آن Adware گفته می‌شود بر روی سیستم نصب‌شده و شروع به جمع‌آوری اطلاعات کنند؛ این قابلیت برنامه‌های مزاحم را حتی قبل از نصب و اجراشدنشان از بین می‌برد.


  قابلیت Advanced Backup

  همراه با نصب این برنامه 5 گیگابایت فضای آنلاین به کاربر اختصاص داده می‌شود که کاربر می‌تواند از آن فضا برای تهیه نسخه پشتیبان فایل‌ها مهم خود استفاده نماید.


  ابزار جامع PC Tune Up

  این برنامه با ترکیب چند ابزار بهینه‌سازی سیستم باعث بهینه شدن ویندوز و اجرای سریع‌تر آن می‌گردد و فایل‌های اضافی و غیرقابل استفاده را نیز از هارد حذف می‌کند.

  مقایسه امکانات نرم‌افزار

  حجم نرم‌افزار: حجم فایل نصب این برنامه بسیار پایین بوده و با هر نوع سرویس اینترنتی قابل دریافت است.

  حجم فضای موردنیاز نرم‌افزار: این نرم‌افزار برای نصب و راه‌اندازی فقط نیاز به 800 مگابایت فضای خالی دارد که برای یک نرم‌افزار امنیتی بسیار ایده‌آل می‌باشد.

  حجم آپدیت‌های نرم‌افزار: تعداد به‌روزرسانی‌های این نرم‌افزار محدود بوده و حجم بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد.

  قابلیت ذخیره‌سازی آپدیت‌های دانلود شده توسط کاربر: خیر، این امکان وجود ندارد.

  قابلیت آپدیت آفلاین نرم‌افزار بدون نیاز به اینترنت: خیر، این امکان وجود ندارد.

  جستجوی خودکار USB Flash بعد از اتصال به سیستم: خیر، این امکان وجود ندارد.

  سازگاری با نسخه‌های مختلف ویندوز: این برنامه حتی در جدیدترین نسخه خود نیز از ویندوزهای XP و Vista و 7 و 8 و 8.1 و 10 پشتیبانی می‌کند.

  میزان استفاده از منابع سیستم: این نرم‌افزار نه‌تنها منابع کمی را به خود اختصاص می‌دهد، بلکه تقریباً هیچ‌گونه تأثیری در کارایی و بازدهی سیستم ندارد و باعث کند شدن آن نیز نمی‌شود.

  فعال‌سازی قطعی نرم‌افزار: تاکنون هیچ کرک قطعی برای این برنامه منتشرنشده است و تنها راه موجود، خرید لایسنس قانونی آن می‌باشد.

  این بسته نرم‌افزاری قابلیت‌هایی که در اغلب آنتی‌ویروس‌ها وجود دارد را نیز دارا می‌باشد، مانند: شناسایی و از بین بردن فایل‌های ویروسی، داشتن دیواره‌ی آتش (firewall) برای کاربرانی که با اینترنت سروکار دارند، تفاوت گذاشتن بین فایل‌های اساسی سیستم و محافظت بیش‌ازاندازه‌ی آن‌ها و امکان کنترل و محدود کردن استفاده‌ی کودکان برای استفاده از شبکه‌ی جهانی اینترنت. علاوه بر آن توسط یک عملکرد محافظتی در چندین مرحله (به‌اصطلاح چندین لایه) به بررسی و حذف فایل‌های مخرب می‌نماید. هوش تشخیص عملکرد کاربر با کامپیوتر و عدم ایجاد مزاحمت نرم‌افزار بولگارد برای کاربر در زمان‌های حساس بازی یا فیلم از مزایای دیگر این بسته می‌باشد.

  بررسی نقاط ضعف این نرم‌افزار

  قابلیت ذخیره‌سازی آپدیت‌های دانلود شده، آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس و ویروس‌یابی خودکار پس از وصل کردن usb از نقاط ضعف این بسته می‌باشد.

  قابلیت‌ها

  کار با آنتی‌ویروس بولگارد بسیار ساده است.

  نصب سریع، طراحی منظم، گرافیکی مبتکرانه، انجام اسکن‌های سریع و سفارشی کردن تنظیمات حفاظتی کامپیوتر استفاده از این نرم‌افزار را برای بسیار ساده کرده است.

  آنتی‌ویروس، اشکالات و خطاهایی که در مسیرش است را متوقف می‌کند.

  با توجه به نتایج آزمایش‌های مختلف، می‌توان گفت که بولگارد بهترین آنتی‌ویروس است؛ بولگارد روش‌های تشخیص سنتی و روش‌های پیشرو دیگر را ادغام کرده است. به‌طور خلاصه می‌توان گفت این آنتی‌ویروس با یک سیستم دفاعی چندلایه، هرگونه ویروس شناخته‌شده یا شناخته‌نشده را تا قبل از آلوده کردن سیستم، حذف می‌نماید.

  آنتی‌ویروس، همه ویروس‌های شناخته‌شده و ناشناخته را تشخیص می‌دهد.

  امروزه اتصال به شبکه اینترنت به حفاظت در بالاترین سطح نیاز دارد. موتور آنتی‌ویروس بولگارد روش‌های تشخیص مبتنی بر امضا، روش سنتی تشخیص بدافزارهای شناخته‌شده و روش تشخیص رفتاری پیشرفته را باهم به صورتی ترکیب کرده است که جدیدترین شاخه‌های ویروس‌ها نیز شناسایی شوند.

  فیلتر هرزنامه، مشکلات را نباید دو بار تجربه کرد.

  آنتی اسپم بولگارد، تمامی هرزنامه‌هایی که دریافت می‌شود را مسدود می‌کند. این کار نه‌تنها باعث صرفه‌جوئی در هزینه و انرژی شما می‌شود، بلکه باعث حفاظت در برابر کلاه‌برداری‌های فیشینگ و تبلیغات ضداخلاقی نیز می‌گردد.

  مرور امن در اینترنت که شفافیت را به ارمغان می‌آورد.

  در وب‌سایت‌ها گاها کدهای مخربی وجود دارد که بعد از هر کلیک، سیستم به‌طور ناخواسته آلوده می‌شود و اغلب موجب سرقت برخی از اطلاعات می‌گردد. با امکاناتی که بولگارد جهت مرور در اینترنت در اختیار شما می‌گذارد، همیشه هنگام مواجه‌شدن با لینک‌های مخرب با دریافت هشدار، محافظت را احساس می‌کنید.

  عملکرد بالای سیستم، هیچ‌گاه سرعت کم نخواهد شد.

  بسیاری از نرم‌افزارهای امنیتی و آنتی‌ویروس‌ها باعث کند شدن سرعت سیستم می‌شوند؛ اما طراحی آنتی‌ویروس بولگارد به‌طوری است که هیچ‌گاه باعث کاهش سرعت سیستم، حتی هنگام انجام کارهای سنگین مانند طراحی، برنامه‌نویسی و بازی‌های کامپیوتری نخواهد شد و سیستم همان عملکرد قبلی خود را خواهد داشت.

  تنظیم و بهینه‌سازی PC، یک کامپیوتر سریع و پاک

  بخش PC Tune Up فایل‌های غیر لازم را حذف می‌کند و عملکرد کامپیوتر را بهتر می‌کند. این بخش حافظه را آزاد می‌نماید تا کامپیوتر با سرعت بالاتری عمل کند.

  کنترل والدین، تعیین خط قرمز.

  با وجود بولگارد، می‌توان مطمئن بود که کودکان با ایمنی کامل از وب استفاده می‌کنند. سیستم کنترل والدین بولگارد اجازه منع دسترسی به وب‌سایت‌های نامطلوب، محدود کردن زمان صرف شده در اینترنت و نظارت بر فعالیت کودکان را می‌دهد. به این طریق می‌توان مانع از این شد که کودکان در معرض محتوای نامناسب قرار بگیرند یا اینکه کسی در دنیای سایبری به حقوق آن‌ها تعرض کند.

  اسکن‌کننده آسیب‌پذیری، کامپیوتر در حالت امن نگه می‌دارد.

  اسکن‌کننده آسیب‌پذیری کامپیوتر را ازنظر نرم‌افزارهایی که به‌روز نیستند و هکرها و ویروس‌ها می‌توانند از آن برای به دست آوردن دسترسی به سیستم بهره‌برداری کنند، یا از طریق آن‌ها به سیستم خسارت وارد کنند، اسکن می‌نماید.

  حالت مخصوص بازی، بدون وقفه

  با روشن کردن حالت Game Mode می‌توان بدون هشدار و به‌روزرسانی بازی کرد. در این لحظه فقط باید بر پیروز شدن در بازی تمرکز کرد.

  پشتیبان گیری از اطلاعات باارزش

  بولگارد ۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی آنلاین رایگان را برای کاربران خود فراهم نموده است تا بتوان اطلاعات، عکس‌ها، موسیقی و فایل‌های دیگر را به‌طور ایمن در آن ذخیره کرد. می‌توان نوع پشتیبانی را انتخاب کرد و تنظیم نمود که هرچند وقت یک‌بار پشتیبان گیری انجام شود یا اینکه آپشن پشتیبان گیری خودکار را روشن کرد. حتی می‌توان به‌صورت مستقیم از داخل پوشه‌ها با یک کلیک، نسخه پشتیبان گرفت.

  قابلیت‌های كلیدی نرم‌افزار امنیتی BullGuard

  • امکان ایجاد محدودیت مرور اینترنت توسط والدین برای فرزندان
  • قدرت بالا در شناسایی به‌موقع ویروس‌ها و تروجان ها
  • حفاظت در برابر هکرها و جاسوس‌افزارهای مختلف
  • بهینه‌سازی فضای هارددیسک کامپیوتر
  • بهینه‌سازی پیشرفته رجیستری سیستم‌عامل
  • حفاظت از سیستم در برابر طیف گسترده‌ای از نرم‌افزارهای مخرب
  • اسکن و شناسایی ویروس‌های موجود در ایمیل
  • اسکنر لینک‌ها و وب‌سایت‌های مخرب
  • پشتیبان گیری آنلاین از داده‌های شخصی تا سقف 5 گیگابایت
  • سازگار با نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل محبوب مایکروسافت ویندوز
  • قابلیت شناسایی و حذف طیف وسیعی از فایل‌های مخرب
  • دارای Firewall قدرتمند و کنترل محتوای ورودی از اینترنت به سیستم
  • محافظت از فایل‌های سیستمی و مهم ویندوز و جلوگیری از دست‌کاری شدن آن‌ها
  • قابلیت به‌روزرسانی نرم‌افزار قدیمی نصب‌شده بر روی ویندوز
  • بهره‌گیری از محافظت چندلایه و تشخیص بیش از 99% فایل‌ها مخرب
  • قابلیت خاموش کردن تمامی هشدارها جهت انجام بازی و یا مشاهده فیلم

 • نمایش بیشترنمایش کمتر
  On-demand Scan
  On-access Scan
  Boot-time Scans
  Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Phishing
  Anti-Ransomware Protection
  Firewall
  IDS
  IPS
  Webcam Protection
  Macro Protection
  Heuristics
  CloudAV
  Instant Messaging Protection
  Web Protection
  Email Security
  Anti-Spam
  Gamer Mode
  Quarantine Feature
  File Shredder
  Password Manager
  Auto USB Detect
  Parental Control
  Live-Update
  Bootable Rescue CD
  پشتیبانی
  تاریخ اولین انتشار
  2002
  کشور سازنده
  انگلیس
  امکانات اضافی
  Game Booster Vulnerability Scanner امکان دریافت خروجی از تنظیمات آنتی ویروس

  محصولات این شرکت